Nikolas - комплексні дизайнерські рішення для інтер'єру і душі

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Cтіл-консоль Manchester
У складеному стані цей предмет меблів є консоль шириною 45 см, а в разложенном - повноцінний обідній стіл 200 см, за яким з комфортом можуть розміститися 10 гостей. Матеріал: МДФ + натуральний шпон Колір білий Розмір: 45 (200) х 95 х 76 ..
16 121 грн.
Cтілець барний Munchen
Зручний стілець Nicolas München, виконаний в сучасному стилі. Каркас вироби-з металу. Сидіння обтягнуте штучною шкірою.   Ноги-метал, фарбований в чорний колір.   Колір: мокко   Розмір: 46 х 61 х 91 ..
2 992 грн.
Крісло CARINTHIA
Крісло Nicolas Carinthia не тільки стильне, дуже затишне, але й практичне. Каркас сидіння виконаний з фанери із застосуванням еластичного пінополіуретану. Оббивка крісла Carintia - із зносостійкого текстилю, трохи манжет на спинці, має кілька кольорів на вибір. Металева нога має суцільнозварну ..
2 881 грн.
Крісло Laredo
Крісло Nicolas Laredo не тільки стильне, дуже затишне, але й практичне. Каркас сидіння виконаний з фанери із застосуванням еластичного пінополіуретану. Оббивка крісла - з якісного м'якого шкірозамінника. На спинці-горизонтальна прострочена смуга невеликого розміру. Металева хромована нога має с..
3 241 грн.
Крісло Leon
Зручне поворотне крісло Nicolas Leon, каркас якого виконаний з міцного металу і обтягнутий кожзамом темно-сірого кольору. Ноги-метал Розмір: 60 х 55 х 89 ..
3 407 грн.
Крісло Merida
Крісло Nicolas Merida було спеціально спроектовано для лаунж-зон, для того щоб сидячи в ньому, ви отримували максимальний комфорт і релакс. Каркас сидіння виконаний з фанери із застосуванням еластичного пінополіуретану. Оббивка крісла - з якісного еластичного шкірозамінника. На спинці-горизонталь..
5 651 грн.
Крісло Viena
Крісло Nicolas Viena не тільки стильне, дуже затишне, але й практичне. Каркас сидіння виконаний з фанери із застосуванням еластичного пінополіуретану. Оббивка крісла Viena - із зносостійкого текстилю, на якому присутній стяжка "Капітонов" -утопленние в оббивку гудзики. Ними декорована вся..
3 379 грн.
Крісло-банкетка Barcelona
Зручне крісло-банкетка Nicolas Barcelona, каркас якого виконаний з міцного металу і обтягнутий текстилем синього кольору.   Ноги-метал, також обтягнутий текстилем.   Розмір 1310 х 610 х 810 ..
4 654 грн.
Крісло-банкетка Benavente
Зручна крісло-банкетка Nicolas Benavente, каркас якого виконаний з міцної сталі і обтягнутий м'яким текстилем, що нагадує велюр. На спинці-декоративна вертикальна прострочки. Ноги-шліфований метал. Колір (на вибір) Розмір: 1500 х 610 х 810 ..
6 620 грн.
Крісло-банкетка Leon
Зручне крісло-банкетка Nicolas Leon, каркас якого виконаний з надійного металу і обтягнутий якісним кожзамом. Ноги-хромований метал. Колір: темно-сіра Розмір 1550 х 900 х 760 ..
6 620 грн.
Крісло-банкетка Maiorica
Зручне крісло-банкетка Nicolas Maiorica, каркас якого виконаний з міцного металу і обтягнутий текстилем темно-синього кольору.   Ноги-метал, також обтягнутий текстилем.   Розмір 1310 х 610 х 810 ..
4 404 грн.
Крісло-банкетка Oliva
Зручна крісло-банкетка Nicolas Oliva, каркас якого виконаний з міцної сталі і обтягнутий текстилем "рогожка". На спинці-декоративна прострочки в формі квадрата. Ноги-хромований метал. Колір (на вибір) Розмір: 151,5 х 67,7 х 83,5 ..
6 620 грн.
Крісло-банкетка Tenerife
Зручне крісло-банкетка Nicolas Tenerife, каркас якого виконаний з надійного металу і обтягнутий якісним кожзамом. Ноги-хромований метал. Колір: (на вибір) Розмір 1350 х 600 х 890 ..
7 119 грн.
Крісло-банкетка Toledo
Зручне крісло-банкетка Nicolas Toledo, каркас якого виконаний з міцного металу і обтягнутий текстилем-рогожкою темно-блакитного кольору. Ноги-метал, фарбований в чорний колір. Розмір 1550 х 640 х 830 ..
4 875 грн.
Крісло-банкетка Valencia
Зручна банкетка Nicolas Valencia, каркас якого виконаний з металу і обтягнутий м'якою тканиною кольору графіт. Сидіння і спинка декоровані прострочкою "ромб". Ноги банкетки також виконані з металу, обтягнутого тканиною Комбінується в обідніх зонах з кріслами і стільцями серії Valencia. Розмір:..
4 155 грн.
Лаунж-банкетка Merida
Лаунж-банкетка Nicolas Merida була спеціально спроектована для лаунж-зон, для того щоб сидячи в ньому, ви отримували максимальний комфорт і релакс. Каркас сидіння виконаний з фанери із застосуванням еластичного пінополіуретану. Оббивка банкетки - з якісного еластичного шкірозамінника. На спинц..
9 058 грн.
Безкоштовна доставка
При покупці от 3000 грн отримаєте безкоштовну доставку по Києву

Безкоштовна збірка Ніколас
збірка меблів
Збірка меблів нашими майстрами при доставці по Київській області

Оплата при отриманні Ніколас
Оплата при отриманні
Ми можете оплатити товар після його доставки до Вас додому або в Ваше місто